8.4.2024 Spustili jsme platbu kartou, rychlým bankovním převodem (mimo FIO), G pay a Apple pay
19.3.2024 Pozor: nová fakturační adresa, adresa pro osobní odběr a nové číslo účtu
16.2.2024 Pracujeme na vylepšení Oříškové Pohotovosti (e-shopu), prosíme o shovívavost, než stihneme vše vyladit :) Díky
34 položek celkem

Cena

21350
121350
arašídy
110 Kč

Čistá chuť, křupavá textura. Dobrý snack, který rozjasní váš den. Přírodní, lahodné, neodolatelné! Sice trošku nemastné, trošku neslané ale furt bašta !

75
jé další miska s arašídy, tentokrát se slanými
110 Kč

Perfektní křupavost s špetkou soli. Ideální pochoutka pro každý okamžik. Chutný snack na cesty, k pivu, k vínu, i na zahnání hladu když máte v ledničce jen vzduch omaštěný větrem.

76
arasidy dabelke
Tip
–5 %
180 Kč

Oheň a vášeň v každém kousku. Odvážná chuť, která vás zahřeje. Arašídy kořeněné samotným luciferem. Legenda praví, že při požití většího množství, pálí dvakrát.

133
arasidy wasabi
180 Kč

Tyto arašídy mučil známý trýznitel Pálíto-Moc-Wasabi-san a zanechal na nich nevratné následky. Japonská báseň o tom činu praví: "když ti křupne krustička - pálí tě pak tlamička".

134
arasidy japonsko
190 Kč

Kulinářská cesta do Tokia v každém kousku. Exotické, křupavé, neodolatelné. Ochutnejte harmonii vůní a chutí! Jedna z nejoblíbenějších směsí.

135
kesu natural
od 130 Kč

Nejkouzelnější ze všech oříšků, hladký, jemný, plný chuti. Přírodní zdroj dobré nálady. Dobrý snack, který potěší chuťové buňky.

71
kešu solené
300 Kč

Křupavá dokonalost s nádechem soli. Snack, který zpříjemní každý moment, je tak dobrý a to mu ještě pořádně přisolili!  

72
med a sul
350 Kč

Sladko-slaný zázrak, který rozmazlí vaše chuťové buňky. Perfektní harmonie chutí, ideální mlsání. Každý nad tím ohrnuje čumák do doby než ochutná, všem směle doporučuji !

67/50G2
para
185 Kč

Krémová textura, bohatá chuť.  Přeměňte každý moment na zážitek!

99
pekan
260 Kč

Sametově jemná, s bohatým oříškovým nádechem. Přirozeně sladká chuť, která zahalí vaše smysly. Nejlepší na listovém těstíčku s javorovým sirupem, že ? 

984
pistacie praž
od 175 Kč

Slaná dokonalost setkává s jemným pražením, obalující vaše smysly v každém kousku. Snack, který si zamilujete na první ochutnání!

68
vlasak
Nedostupné
130 Kč

Hluboká, bohatá chuť , zdroj vitality. Křupavá textura, která oživí každý pokrm i okamžik. Hláška "10dkg vlašáku" má u nás nový význam :)  

79
kešu v horke
160 Kč

Jemné kešu setkává s bohatou hořkou čokoládou, tvoříc příjemnou harmonii chutí. Ideální spojení pro momenty, kdy si chcete dopřát něco speciálního. Přirozeně lahodné, jednoduše...

153
kešu v mlecne
150 Kč

Kombinace jemných kešu a lahodné mléčné čokolády tvoří dokonalý pár pro každý sladký moment. Delikátní, ale nezapomenutelný zážitek pro vaše chuťové buňky. Pravý rozmar pro...

983
kokos
120 Kč

Jeho jemná textura a svěží chuť obohatí pečení, vaření i dezerty. Přírodní a jednoduchý způsob, jak přidat tropický rozměr vašim pokrmům.

87
liskova jadra
145 Kč

Jemná chuť a bohatá textura v každém kousku. Tyto ořechy jsou perfektním snackem, který dodá energii a spokojenost. Přírodní, nutričně bohaté, jednoduše vynikající.

62
makadam
330 Kč

Krémová chuť a jemná textura, která rozpouští chuťové pohárky. Ideální pro rychlý snack nebo jako přísada do pečiva a salátů. Okamžitě si je zamilujete!

88
mandlebile
od 145 Kč

Mandličky oholený až na "mandli"! Čerstvé, křehké a plné chuti. Perfektní snack, doplněk k jídlu nebo samostatná pochoutka. Okamžitě zasycující a uspokojivé.

50
mandle plátky
120 Kč

Tenké a křupavé. Skvělý zdroj energie a chuti. Ideální pro přidání do cereálií, jogurtů nebo salátů. Nedílná součást vánoček, mazanců a kung paa, 

40/501
mandle
od 130 Kč

Plné, lahodné a bohaté na chuť. Ideální pro pečení, vaření nebo jako svačina. Neodolatelně chutné, rozhodně stojí za ochutnání!

1335/500
mandle uzene
290 Kč

Křupavé mandličky s překvapivým zvratem. Skvělá kombinace pražení a uzeného aroma, která oživí vaše chuťové buňky. Perfektní jako svačina nebo přísada do jídel. Neodolatelně...

55
mandle restovane2
145 Kč

Křehké kousky s špetkou slané vášně. Překvapte své smysly křupající mandlí se slaným nádechem.

55/502
mms
24 Kč

Sladko-slaný zázrak, který rozmazlí vaše chuťové buňky. Perfektní harmonie chutí, ideální mlsání. Každý nad tím ohrnuje čumák do doby než ochutná, všem směle doporučuji !...

990
muz
23 Kč

Křupavé mandličky s překvapivým zvratem. Skvělá kombinace pražení a uzeného aroma, která oživí vaše chuťové buňky. Perfektní jako svačina. Neodolatelně chutné a originální!...

433
mandle v bile a kokosu
130 Kč

Vybraná kombinace ingrediencí vytváří harmonickou symfonii chutí, která pohladí nejen chuťové pohárky, ale i tělo.

1180
vyr 302slany karamel
180 Kč

Sladký a slaný tanec na jazyku. Dokonalá kombinace bohaté čokolády, karamelu a špetky soli. Neodolatelný chuťový zážitek, který si zamilujete okamžitě!

702
Mandle dark
150 Kč

Naprostá mandlová "pecka" v hořké čokoládě. Intenzivní a bohatá chuť, která zahřeje srdce i chuťové buňky. Skvělá kombinace křupavých mandlí a tmavé čokolády.

151
mandle ml
150 Kč

Neodolatelná kombinace jemných mandlí a lahodné mléčné čokolády. Okamžitě vyvolá chuť koupit si je!

147
mandle skorice
150 Kč

Sladká chuť a exotická vůně. Kombinace křehkých mandlí, hladké mléčné čokolády a lehkého nádechu skořice. Za nás neodolatelné!

286/101
mandle
180 Kč

Italská sladkost ve skořápce. Křupavé opražené mandle s osvěžující chutí tiramisu. Neotřelý zážitek pro vaše chuťové pohárky!

1340
smes orechu
330 Kč

Poznejte chuťovou symfonii s naší směsí ořechových jader! Mandle, lískové ořechy, kešu a para ořechy z celého světa v jednom balení. Přirozeně dobré, dokonale vyvážené.

86
slane
300 Kč

Objevte kouzlo chutí se směsí pražených slaných oříšků a mandlí s uzeným aroma. Perfektní kombinace pro váš filmový večer. Chutný zážitek v každém kousku!

980
sso
21 Kč

Objevte kouzlo chutí s naší směsí pražených slaných oříšků a mandlí s uzeným aroma. Perfektní kombinace pro váš filmový večer. Chutný zážitek v každém kousku! Karton obsahuje...

989
studentska
–13 %
200 Kč

Energie a chuť pro každý studijní maraton! Ideální mix oříšků a rozinek, který vás nabije a rozveselí. Snack, který drží krok s vámi!

144

zde najdete všelijaké oříšky...