27.4.2024 Nová doprava: PPL od 35 Kč - AKCE

8.4.2024 Spustili jsme platbu kartou, rychlým bankovním převodem (mimo FIO), G pay a Apple pay

Platební metody

Hotově
Tato možnost jde zvolit pouze při dopravě "Oříšková pohotovost" nebo "osobní odběr".
Zaplatíte hotově, při předání zboží a dostanete fakturu.
V hotovosti přijímáme pouze české koruny.
Dobírkou
Za zboží zaplatíte při jeho doručení přepravcem, na adrese kterou jste si určili. Někteří dopravci nabízejí možnost zaplatit dobírku platební kartou nebo v hotovosti. Nemůžeme zaručit možnost platby kartou u všech dopravců.
Předem
Po dokončení objednávky se vám zobrazí platební údaje (číslo účtu a variabilní symbol) pro platbu z internetového bankovnictví a QR-kód, který lze naskenovat mobilem pro zaplacení z aplikace vaší banky. Tyto údaje jsou vám zároveň zaslané emailem s informací o obdržení objednávky. Nejrychlejší online pro desktop  (pokud máte bankovní aplikaci.)

Online platba kartou
Nákup lze zaplatit opsáním údajů z platební karty. Karta musí mít povolené platby na internetu a musí být vydaná v EU. V závislosti na vaší bance a nastavení bezpečnosti může být nutné opsání kódu zaslaného (bankou) na váš mobilní telefon, zadání ePINu (většinou je dostupný v bankovnictví v detailu karty), nebo potvrzení transakce v aplikaci banky na telefonu.

Přenos je šifrovaný a bezpečný.

Platba přes banku
Platba přes online platební bránu vaší banky. (prakticky okamžitá) Bohužel aktuálně nepodporujeme FIO :(

Podporované banky:
Air Bank Česká Spořitelna ČSOB KB Moneta Raiffeisen
Nejrychlejší online pro desktop (bez bankovní aplikace).

Google Pay
Google Pay je služba, která -obecně- poskytuje jednoduchý, bezpečný a rychlý způsob bezkontaktního placení, podobně jako s fyzickou platební kartou. Aby bylo možné tuto platební metodu využívat, musíte mít platební kartu uloženou v aplikaci Google Store, ve svém Google účtu nebo v prohlížeči Chrome. Na desktopu i v mobilu stačí být v prohlížeči přihlášen k Google účtu. Nejlepší volba pro Android (pokud máte nastaveno).
Apple Pay
Apple Pay poskytuje jednoduchý, bezpečný a soukromý způsob, jak platit na iPhonu, iPadu, Apple Watch a Macu bez potřeby fyzické karty nebo hotovosti. Stačí si přidat platební kartu do zařízení, ze kterého chcete platby provádět. Nejlepší volba pro Apple.

Nazdařila se vám online platba a nevíte co dál? V FAQ - časté otázky píšeme jak postupovat.