Solené a kořeněné

Objevte pikantní pochoutky, čekají na vás jedinečné chutě, které zpestří váš jídelníček. Nabízíme solené sušené půlky rajčat, které jsou dokonalým spojením sladké chuti sušených rajčat a jemného solného nádechu, ideální jako součást vašich receptů. Dále zde naleznete kukuřici  s příchutí barbecue, která vás okamžitě uchvátí svou kouřovou chutí. Užijte si naše solené a kořeněné sušené plody jako originální a lahodný doplněk k vašemu životnímu stylu.

2 položek celkem

Cena

118124
1118124
Kukuřice pražená solená s příchutí barbecue
118 Kč

Křupavý měkký snack, který zavane duchem letního grilování. Solené zrníčka obalená v lákavém barbecue koření přináší ten pravý požitek. Perfektní chutě, které si zamilujete....

132
Rajčata sušená půlky solená
124 Kč

Základ oblíbených italských omáček a chutný doplněk k masům! Přidá šmrnc každému jídlu.

128/6

Rozšiřte své chuťové obzory s naší unikátní kategorií "Pražené a solené delikatesy" ve vašem oblíbeném e-shopu s oříšky. V této kategorii vás čekají kulinářské lahůdky, které jsou ideální pro každodenní pochutnání nebo jako originální přídavek k vašim pokrmům.

Sušená solená rajčata – Tato delikatesa vyniká výraznou chutí sušených rajčat jemně dochucených solí, což je činí výbornými jak pro přímou konzumaci, tak pro obohacení salátů, mas či past.

Pražená kukuřice s barbecue příchutí – Naše pečlivě pražená kukuřice, obohacená o lákavou barbecue příchuť, nabízí dokonalou kombinaci sladkosti a kouřové pikantnosti, což ji předurčuje jako hit na každé párty nebo jako snack k filmu.

Tyto produkty jsou pečlivě zpracovány a baleny tak, aby zachovaly svou čerstvost a křupavost. Prohlédněte si naše nabídky na webu, kde najdete detailní popisky a nádherné fotografie, které vám pomohou lépe se rozhodnout. Využijte naši zákaznickou podporu, která je vám k dispozici pro jakékoliv dotazy nebo pomoc s výběrem. Objednejte si nyní a zažijte chuť pravé kulinářské dokonalosti s našimi "Praženými a solenými delikatesami".

Nenašli jste co jste hledali? Zkuste Přírodní sušené plody, Suché plody v polevě, Proslazené sušené ovoce, Suché plody solené a kořeněné. Budeme rádi, pokud nám dáte vědět jestli nám zde něco dobrého chybí.