Probíhá časově omezená akce: Buď fit!
 
Očekáváme zboží od HUHU Chilli především: Sladko-kyselou, novou Rajčatovou a Chutney

HUHU CHILLI

Webová stránka značky: HUHU CHILLI

Huhuchilli - chuť na prvním místě!

U nás si vybere každý!

Naším cílem je vyrábět chilli produkty, tak abyste nejdříve ucítili chuť a poté pálivost. Naše výrobky připravujeme v širokém spektru pálivosti - od velmi jemných až po extrém v podobě chilli extraktu. Proto si u nás vybere úplně každý  -  začátečník i ocelový chilližrout!  V kuchyni rádi experimentujeme, neustále hledáme inspiraci a zkoušíme propojovat typicky české suroviny s netradičními chutěmi. Postupem času jsme tedy rozšířili náš sortiment z chilli omáček na výrobu ajvaru, cibulového čatní, pyré a nakládaného chilli. Významná část naší výroby je soustředěna na kimchi.

 Zaměřeno na kvalitu!

Naše chilli produkty vyrábíme z lokálních surovin, které odebíráme od regionálních dodavatelů (např. farma Ráječek Brno, zahradnictví Ferby  Pasohlávky, Sady Starý Lískovec). Všechny výrobky zpracováváme ručně bez jakýchkoliv chemických dochucovadel a konzervantů. Naše HUHU produkty vyrábíme s láskou v Brně.

  

A jak vlastně vzniklo Huhu? Na počátku bylo chilli, jak jinak!

Jednoho krásného dne v roce 2012 se začal psát můj chilli příběh. Od kamaráda Mařena jsem dostal chilli papričku Dorset Naga, která byla tak pálivá, že ji nebylo možné sníst na jeden zátah. Rozhodl jsem se proto z této papričky vyrobit omáčku na zeleninovém základu. Výslednou experimentální chilli omáčku jsem dal ochutnat přátelům, kterým natolik zachutnala, že si ji u mě začali pravidelně objednávat. A tak to všechno začalo. A proč Huhu? Název je odvozen ze zkomoleniny mého příjmení, která vznikla ve skautu, kde jsem měl přezdívku Huhulák.

 

Tomáš Hinduliak

Cena

125200
1125200
9 položek celkem
huhubbqhot
125 Kč

Vášeň a oheň v jedné lahvičce. Perfektní mix pikantní chuti a kouřového aroma, který promění každé jídlo v nezapomenutelný zážitek. Neodolatelně lákavá!

454/100/HOT
cchot
180 Kč

Povinnost pro milovníky burgerů. Skvělé dochucovadlo ke kořeněným či plísňovým sýrům. Při výrobě tohoto produktu nikdo neplakal, po požití varianty Extra Hot ano !  

439/EXT
Kremžská hořčici huhu
160 Kč

Jemně štiplavá, neobyčejně chutná. Překvapivá kombinace, která promění každé jídlo v dobrodružství. Neodolatelný twist pro vaše chuťové buňky! Le Kremže de la Chilli , na tousta...

546/201
huhu mangová omáčka hot 100ml1
165 Kč

V mangové chilli omáčce si vychutnáte chuť tropické ovoce, čerstvého manga, které doplňuje lehce pikantní červený Kampotský pepř, svěžest...

1299
huhumedovacili
160 Kč

Sladká hrubozrnost! Silně návykové i pro ty, kteří chilli moc nemusí.

1302
huhumerunkahot
125 Kč

Ideální ovocná přesnídávka pro borce s plechovou pusou, vhodná jak k hermelínu tak třeba i k vepřové panence, chuť meruněk ideálně doplňuje chuť hřebíčku a skořice. 

549/101
huhusladkokyselá
Novinka Tip
150 Kč

Za nás nejlepší omáčka na zahradní grilování, nejen kuřecího masa. Perfektní rovnováha pikantnosti a sladkosti, která promění každé jídlo v dobrodružství.

1352
Švestková Chilli Omáčka (HOT, EXTRAHOT, 100ml)
125 Kč

Tohle je méně tragická varianta ovoce, které se mohlo stát slivovicí... Neplačte při variantě HOT, plačte dle libosti při variantě EXTRAHOT!

448/HOT
pyre3
200 Kč

Žlučníkářův soudný den ! Ano, pálivost 4/4 a jen pro opravdové znalce ! Vyvážená chuť je jen bonus.

591/CER

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem