Oříšky v těstíčku, polevě

Nabízíme arašídy v dábelském koření pro milovníky ostřejších chutí, arašídy ve wasabi pro fanoušky japonské kuchyně a velmi pálivého, a japonskou směs, která kombinuje arašídy v exotických příchutích. Nezapomeňte ochutnat také jádra mandlí obalená v medu a soli, která představují sladko-slanou pochoutku pro každou příležitost. Tyto jedinečně ochucené oříšky jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají netradiční snack k filmu nebo jako originální pochoutku na večírecích a oslavách.

4 položek celkem

Cena

175325
1175325
Arašídy-Japonská směs
204 Kč

Kulinářská cesta do Tokia v každém kousku. Exotické, křupavé, neodolatelné. Ochutnejte harmonii vůní a chutí! Jedna z nejoblíbenějších směsí.

135
Arašídy v ďábelském koření
–5 %
175 Kč

Oheň a vášeň v každém kousku. Odvážná chuť, která vás zahřeje. Arašídy kořeněné samotným luciferem. Legenda praví, že při požití většího množství, pálí dvakrát.

133
Arašídy ve WASABI
197 Kč

Tyto arašídy mučil známý trýznitel Pálíto-Moc-Wasabi-san a zanechal na nich nevratné následky. Japonská báseň o tom činu praví: "když ti křupne krustička - pálí tě pak tlamička".

134
Jádra mandlí v medu a soli
325 Kč

Sladko-slaný zázrak, který rozmazlí vaše chuťové buňky. Perfektní harmonie chutí, ideální mlsání. Každý nad tím ohrnuje čumák do doby než ochutná, všem směle doporučuji !

67/50G2

Tato kategorie zahrnuje širokou paletu ořechů s exotickými a pikantními příchutěmi. Každá z těchto variant nabízí jedinečný chuťový zážitek, který zaujme každého milovníka kulinářských dobrodružství.

Arašídy v ďábelském koření jsou perfektní volbou pro ty, kdo milují ostřejší chutě. Intenzivní kořenění těchto arašídů vás zaručeně zahřeje a okoření každou párty nebo setkání s přáteli.

Arašídy ve wasabi nabízí pikantní a svěží chuť, inspirovanou japonskou kuchyní. Tyto arašídy jsou obaleny ve wasabi polevě, která přináší příjemný kopřivový štíp.

Arašídy - japonská směs jsou smíchány s různými druhy kořenění a jemnými chutěmi, které společně tvoří harmonický a nezapomenutelný chuťový zážitek, ideální jako snack k jakékoliv příležitosti.

Jádra mandlí v medu a soli jsou sladko-slanou delikatesou, která kombinuje jemnou sladkost medu s přiměřenou soleností, což dělá z těchto mandlí ideální snack pro každého, kdo hledá něco mimo běžné chutě.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc s výběrem, náš tým zákaznické podpory je k dispozici denně od 9 do 18 hodin, aby vám poskytl veškeré informace a podporu.

Prozkoumejte naši kolekci oříšků v těstíčku nebo polevě a objevte nové dimenze chutí, které obohatí vaše snackové momenty. Ať už hledáte něco nového pro vaše gastronomické experimenty, nebo chcete jen zpestřit svůj snackový repertoár, naše speciální oříšky jsou připraveny splnit vaše přání.

Nenašli jste co jste hledali? Zkuste Přírodní oříšky, Solené oříšky, Oříšky  v čokoládě, Oříšky v těstíčku. Budeme rádi, pokud nám dáte vědět jestli nám zde něco dobrého chybí.