Oříšky v čokoládě

Tyto oříšky jsou ideální pro milovníky sladkého, kteří chtějí zkombinovat křupavost ořechů s lahodnou chutí čokolády. Nabízíme kešu v hořké a mléčné čokoládě, zatímco mandle jsou dostupné ve variantách s bílou čokoládou a kokosem, s karamelovou příchutí a solí, ve hořké, mléčné čokoládě, mléčné čokoládě se skořicí a v tiramisu. Užijte si tyto dekadentní pochoutky jako mňamku nebo jako výjimečný dárek pro vaše blízké.

8 položek celkem

Cena

158175
1158175
Kešu v hořké čokoládě
167 Kč

Jemné kešu se setkává s bohatou hořkou čokoládou, tvoří příjemnou harmonii chutí. Ideální spojení pro momenty, kdy si chcete dopřát něco speciálního. Přirozeně lahodné,...

153
Kešu v mléčné čokoládě
158 Kč

Kombinace jemných kešu a lahodné mléčné čokolády tvoří dokonalý pár pro každý sladký moment. Delikátní, ale nezapomenutelný zážitek pro vaše chuťové buňky. Pravý rozmar pro...

983
Mandle v bílé čokoládě obalené v kokosu
168 Kč

Vybraná kombinace ingrediencí vytváří harmonickou symfonii chutí, která pohladí nejen chuťové pohárky, ale i tělo.

1180
Mandle v čokoládě s karamelovou příchutí a solí
–2 %
175 Kč

Sladký a slaný tanec na jazyku. Dokonalá kombinace bohaté čokolády, karamelu a špetky soli. Neodolatelný chuťový zážitek, který si zamilujete okamžitě!

702
Mandle v hořké čokoládě
165 Kč

Naprostá mandlová "pecka" v hořké čokoládě. Intenzivní a bohatá chuť, která zahřeje srdce i chuťové buňky. Skvělá kombinace křupavých mandlí a tmavé čokolády.

151
Mandle v mléčné čokoládě
168 Kč

Neodolatelná kombinace jemných mandlí a lahodné mléčné čokolády. Okamžitě vyvolá chuť koupit si je!

147
Mandle v mléčné čokoládě obalené skořicí
168 Kč

Sladká chuť a exotická vůně. Kombinace křehkých mandlí, hladké mléčné čokolády a lehkého nádechu skořice. Za nás neodolatelné!

286/101
Mandle v Tiramisu
164 Kč

Italská sladkost ve skořápce. Křupavé opražené mandle s osvěžující chutí tiramisu. Neotřelý zážitek pro vaše chuťové pohárky!

1340

Představujeme naši exkluzivní kolekci oříšků v čokoládě, která je dokonalým spojením bohaté chuti ořechů a lahodné čokolády. Tato kategorie obsahuje široký výběr čokoládou obalených kešu a mandlí, které jsou k dispozici v různých příchutích a variantách. Ať už jste fanouškem hořké, mléčné nebo bílé čokolády, u nás najdete ten pravý gurmánský zážitek.

Naše kešu oříšky nabízíme v luxusní hořké a klasické mléčné čokoládě. Tyto oříšky jsou známé svou krémovitostí a jemnou texturou, které dokonale doplňují bohaté čokoládové obalení. Mandle, další oblíbená volba, jsou k dispozici v několika lákavých kombinacích: obalené v bílé čokoládě s kokosem, s výraznou karamelové příchuti s příměsí soli, tradičně v hořké čokoládě, nebo v neodolatelné mléčné čokoládě. Pro milovníky skořice nabízíme mandle v mléčné čokoládě se skořicí - naše nejoblíbenější mandličky a pro ty, kdo hledají něco opravdu speciálního, máme mandle v čokoládě s příchutí tiramisu.

Každý kousek je pečlivě vyroben, aby zajistil dokonalý chuťový zážitek. Oříšky v čokoládě jsou ideální jako elegantní dárek, skvělý doplněk k večerní kávě, nebo jako luxusní pochoutka pro zvláštní příležitosti.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete radu při výběru, naše zákaznická podpora je k dispozici denně od 9 do 18 hodin, aby vám pomohla. Objevte kouzlo oříšků v čokoládě a nechte se unést jejich jedinečnou chutí, která rozpustí každý váš den.

Nenašli jste co jste hledali? Zkuste Přírodní oříšky, Solené oříšky, Oříšky  v čokoládě, Oříšky v těstíčku. Budeme rádi, pokud nám dáte vědět jestli nám zde něco dobrého chybí.