Směs jader ořechů (natural) 1000g

Značka: IBK TRADE
279 Kč 279 Kč / 1 kg
Skladem (>5 ks)

Poznejte chuťovou symfonii s naší směsí ořechových jader! Mandle, lískové ořechy, kešu a para ořechy z celého světa v jednom balení. Přirozeně dobré, dokonale vyvážené.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs jader ořechů

představuje kombinaci různých typů ořechů z celého světa, což je ideální pro milovníky ořechů, kteří hledají pestrou a chutnou směs. Tato směs obsahuje mandle (jak loupané, tak neloupané) z USA, lískové ořechy z Gruzie, kešu ořechy z Vietnamu a para ořechy rovněž z USA.

 

Složení: Mandle jádra loupaná i neloupaná (USA), Lískové ořechy jádra (Gruzie), Kešu ořechy jádra nepražená (Vietnam) , Para ořechy jádra (USA). Suroviny jsou v různém poměru.

Skladování: #SkladovaniOrechy#

Další Alergeny: výrobek může obsahovat oxid siřičitý, arašídy, skořápkové plody a sezam

Země původu: viz složení

#GarantovanaMinTrvanlivost#

#VarovaniIbkFoto#

Výrobce/dovozce: #IBKadresa#

Výživové údaje na 100 g:
Parametr Hodnota
Energetická hodnota 2105/503 kJ/kcal
Bílkoviny 11,4 g
Tuky 34,2 g
   nasycené mastné kyseliny 5,8 g
Sacharidy 35,8 g
   z toho cukry 20,2 g
Vláknina 4,7 g
Sůl 0,03 g

 

 

Složení a zdravotní přínosy

Rádi bychom vám naspali, jestli tato směs může obsahovat vitamíny, minerály, zdravé tuky, proteiny a k čemu všemu je to prospěšné...

Proč to nemůžeme uvést a odkazy na zdroje, kde lze tyto informace získat (částečně v angličtině)

V souladu s nařízením EU o výživových tvrzeních jsme omezeni v tom, co můžeme sdělit o obsahu a zdravotních benefitech našich potravin. Pro další podrobnosti navštivte naši sekci Často kladené otázky.
 
Naším cílem je dodržovat předpisy a zároveň vám poskytovat užitečné informace. Pokud máte zájem dozvědět se více o složení našich produktů a jejich potenciálním přínosu pro vaše zdraví, prosím, použijte tyto odkazy:
 
Wikipedie - Lískové ořechy nebo [EN]
Wikipedie - Kěšu ořechy [EN] - v českém článku chybí informace | nebo na gymclothes.cz
Wikipedie - Mandle [EN] - v českém článku chybí informace
Wikipedie - Para ořechy [EN] - v českém článku chybí informace

Použití v kuchyni

Směs jader ořechů můžete přidat do vašich oblíbených receptů na pečivo, jako jsou muffiny a kolače, kde ořechy přidají křupavost a bohatost chuti. Tato směs je také skvělá pro přípravu domácí granoly nebo müsli, posyp na saláty, nebo jako zdravý a chutný snack během dne.

Recepty

Domácí granola

Ingredience: ovesné vločky, 200 g; směs jader ořechů, 150 g; med, 3 lžíce; kokosový olej, 2 lžíce; sušené ovoce dle výběru, 100 g
Postup: Předehřejte troubu na 180°C. V míse smíchejte ovesné vločky a ořechovou směs. Rozehřejte med s kokosovým olejem a promíchejte s ovesnými vločkami a ořechy. Rozprostřete směs na plech a pečte 20-25 minut, dokud nezíská zlatavou barvu. Po vychladnutí přidejte sušené ovoce.

Ořechový salát

Ingredience: smíšené listové saláty, 150 g; cherry rajčata, 50 g; směs jader ořechů, 50 g; olivový olej, 2 lžíce; citronová šťáva, 1 lžíce
Postup: Smíchejte salátové listy s rajčaty a ořechovou směsí. Zakápněte olivovým olejem a citronovou šťávou a promíchejte.

Zajímavosti

Každý typ ořechu v této směsi pochází z jiného koutu světa, což reflektuje globální charakter moderní gastronomie. Tato směs nabízí různé textury a chutě, které jsou příjemné nejen samy o sobě, ale i v kombinaci s jinými potravinami. Přidáním takovéto směsi do vašeho jídelníčku můžete objevit nové chutě a možnosti v každodenním vaření a pečení.

#ChybyVTextu#

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi oříšků a ovoce
Hmotnost: 1 kg
MinTrvanlivost: 15.11.2024

Výrobce:

IBK TRADE a.s., Dolanská 7/337, 161 00 Praha 6

IČO: 07361092