Mango Madness 180ml

Kód: 322
220 Kč 122,22 Kč / 100 ml
Skladem (1 ks)

MANGO MADNESS

Moudrá volba! S ovocnou chutí oranžových habaner a mangového základu, akcentovanou citrusy a kořením, neuděláš chybu. Vezmi si ji, pokud chceš rozvášnit saláty, různé variace na indické curry nebo grilované maso. Nejsou v ní žádné umělé konzervanty ani živočišné produkty. VEGAN

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moudrá volba! S ovocnou chutí oranžových habaner a mangového základu, akcentovanou citrusy a kořením, neuděláš chybu. Vezmi si ji, pokud chceš rozvášnit saláty, různé variace na indické curry nebo grilované maso. Nejsou v ní žádné umělé konzervanty ani živočišné produkty.

 

OVOCNÁ CHILLI OMÁČKA Z PAPRIČEK HABANERO

Mango Madness je ovocná chilli omáčka střední pálivosti, takže běžné civilisty už dokáže naučit pokoře. Obzvlášt díky tomu, že má poměrně kolmý start. Ale to tebe určitě nerozhodí.

V jídle se žeh rozprostře a vynikne bohaté, komplexní aroma exotických ingrediencí. Když ji zkusíš samotnou, v celkem rychlém sledu se prostřídá několik chuťových scén. Je to jak tobogán, ani chvilku se nenudíš!


JAK S NÍ NAKLÁDAT?

Před použitím pořádně zatřepej s lahvičkou, aby se pálivá omáčka promíchala. Aby ti vydržela co nejdéle, tak ji po otevření skladuj v chladu a temnu, a to maximálně 12 měsíců od data výroby. Taky udržuj závit čistý a nevkládej nic do lahve.

 

SLOŽENÍ OMÁČKY:

mango, papriky, mrkev, citronová šťáva, zázvor, sůl, koření, ocet

180ML

Doplňkové parametry

Kategorie: chilli omáčky a koření
Hmotnost: 0.18 kg
pálivost : 3/5