Lavander 180ml

Značka: HazMat Foods
250 Kč
Skladem (2 ks)

Patříš jako my mezi srdcaře, kteří si dávají chilli na všechno? Tím pádem asi taky řešíš, jak dodat názor i pro chilli netypickým jídlům. My jsme to vyřešili omáčkou Lavander. Její parfémové aroma, ovocná sladkost a kultivovaný pal z ní dělá ideální vylepšovák zmrzlin, zákusků, palačinek a pod. Vyzkoušej pálivý dezert a už nebudeš chtít jiný!

Detailní informace

Detailní popis produktu

BORŮVKOVO-LEVANDULOVÁ CHILLI OMÁČKA Z PAPRIČEK NAGA JOLOKIA

Lavander je ovocná chilli omáčka nižší střední pálivosti. Její výrazné, květnaté aroma a ovocná sladkost ji dává až dezertní kvality. Vzhledem ke svému charakteru je tak ideální k dodávání názoru zmrzlině, palačinkám, muffinům atd. Dá se ale použít i ke steakům.

Protože obsahuje papričky naga jolokia, pálí spíše hřejivě než ostře. Díky tomu ji snesou i chilli nevyhledávající civilisti.

Přemýšlíš, jak ji využít? Takhle s ní dáváme názor jídlu my. Klidně se nech inspirovat.


JAK S NÍ NAKLÁDAT?

Před použitím pořádně zatřepej s lahvičkou, aby se pálivá omáčka promíchala. Aby ti vydržela co nejdéle, skladuj ji po otevření v chladu a temnu, a to maximálně 12 měsíců od data výroby. Taky udržuj závit čistý a nevkládej nic do lahve.

 

SLOŽENÍ OMÁČKY:

borůvky, limetová šťáva, voda, javorový sirup, papriky, arrowroot, sůl, levandule

#GarantovanaMinTrvanlivost#

Výrobce/dovozce: Ivan Suchý, Kurzova 2222/16, Praha 5, IČO: 03646173

Doplňkové parametry

Kategorie: HazMat Foods
MinTrvanlivost: říjen 2024

Vezmi chilli omáčku a dej jídlu názor

Už to nešlo dál skrývat. Laboratoř HazMat Foods roky tajně vyvíjela magmatické omáčky, které přivedou k životu i chuťově bezduché jídlo. Náš úspěch ale přitáhl pozornost Světové protipalové agentury. Teď pracují dnem i nocí, aby nás zastavili.

Není náhoda, že jsi tady. Oba to víme. Jen ty můžeš zachránit jídlo před mdlostí. Naštěstí v tomto neděláš chybná rozhodnutí. Hrajeme o čas, tak jdi a naber si naše palivo. Hned teď. S chladnou hlavou, i když ti v ústech hoří. Spoléháme se na tebe.

Ivan Suchý