Probíhá časově omezená akce: Buď fit!
 
Očekáváme zboží od HUHU Chilli především: Sladko-kyselou, novou Rajčatovou a Chutney

Fume Fugue 180ml

Značka: HazMat Foods
250 Kč
Objednáno u dodavatele
Můžeme doručit do:
3.7.2024

Poctivý, tradiční, farmářský, babiččin selský dým, chilli, povidla, orientální koření. Vezmi si ji, jestli chceš pokrýt celé spektrum grilovacích scénářů. Nás nejvíc baví s trhaným vepřovým, kuřecími křídly nebo mexickými fazolemi. Interní název "Inverze v dědině" napoví...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fume Fugue je chilli omáčka nižší střední pálivosti, ovanutá výraznou vůní kouře a podtržená orientálním kořením. Když ji s sebou vezmeš na jakoukoliv grilovačku, nikdy nemineš terč. Její kvality potvrzuje i umístění mezi TOP 3 výrobky na jednom z největších středoevropských chilli festivalů - Chillibraní 2023.

Protože obsahuje papričky naga jolokia, pálí spíše hřejivě než ostře. Díky tomu ji snesou i chilli nevyhledávající civilisti.

Přemýšlíš, jak ji využít? Žebírka, klobás, camembert, grilované papriky či jiná zelenina


JAK S NÍ NAKLÁDAT?

Před použitím pořádně zatřepej s lahvičkou, aby se pálivá omáčka promíchala. Po otevření ji skladuj v lednici, udržuj závit čistý a nevkládej nic do lahve.

 

SLOŽENÍ OMÁČKY:

voda, cibule, povidla, ocet, rajčatový protlak, cukr, chilli papričky, koření (alergen: hořčičné semínko), olej, sůl, česnek, konzervant: sorban draselný

 

OBJEM 180ML

Výrobce/dovozce: Ivan Suchý, Kurzova 2222/16, Praha 5, IČO: 03646173

Doplňkové parametry

Kategorie: HazMat Foods
pálivost: 2/5
MinTrvanlivost: ?

Vezmi chilli omáčku a dej jídlu názor

Už to nešlo dál skrývat. Laboratoř HazMat Foods roky tajně vyvíjela magmatické omáčky, které přivedou k životu i chuťově bezduché jídlo. Náš úspěch ale přitáhl pozornost Světové protipalové agentury. Teď pracují dnem i nocí, aby nás zastavili.

Není náhoda, že jsi tady. Oba to víme. Jen ty můžeš zachránit jídlo před mdlostí. Naštěstí v tomto neděláš chybná rozhodnutí. Hrajeme o čas, tak jdi a naber si naše palivo. Hned teď. S chladnou hlavou, i když ti v ústech hoří. Spoléháme se na tebe.

Ivan Suchý