8.4.2024 Spustili jsme platbu kartou, rychlým bankovním převodem (mimo FIO), G pay a Apple pay
19.3.2024 Pozor: nová fakturační adresa, adresa pro osobní odběr a nové číslo účtu
16.2.2024 Pracujeme na vylepšení Oříškové Pohotovosti (e-shopu), prosíme o shovívavost, než stihneme vše vyladit :) Díky

Mango Madness 180ml

Značka: HazMat Foods
220 Kč 122,22 Kč / 100 ml
Skladem (1 ks)

Moudrá volba! S ovocnou chutí oranžových habaner a mangového základu, akcentovanou citrusy a kořením, neuděláš chybu. Vezmi si ji, pokud chceš rozvášnit saláty, různé variace na indické curry nebo grilované maso. Nejsou v ní žádné umělé konzervanty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moudrá volba! S ovocnou chutí oranžových habaner a mangového základu, akcentovanou citrusy a kořením, neuděláš chybu. Vezmi si ji, pokud chceš rozvášnit saláty, různé variace na indické curry nebo grilované maso. Nejsou v ní žádné umělé konzervanty ani živočišné produkty.

 

OVOCNÁ CHILLI OMÁČKA Z PAPRIČEK HABANERO

Mango Madness je ovocná chilli omáčka střední pálivosti, takže běžné civilisty už dokáže naučit pokoře. Obzvlášt díky tomu, že má poměrně kolmý start. Ale to tebe určitě nerozhodí.

V jídle se žeh rozprostře a vynikne bohaté, komplexní aroma exotických ingrediencí. Když ji zkusíš samotnou, v celkem rychlém sledu se prostřídá několik chuťových scén. Je to jak tobogán, ani chvilku se nenudíš!


JAK S NÍ NAKLÁDAT?

Před použitím pořádně zatřepej s lahvičkou, aby se pálivá omáčka promíchala. Aby ti vydržela co nejdéle, tak ji po otevření skladuj v chladu a temnu, a to maximálně 12 měsíců od data výroby. Taky udržuj závit čistý a nevkládej nic do lahve.

 

SLOŽENÍ OMÁČKY:

mango, papriky, mrkev, citronová šťáva, zázvor, sůl, koření, ocet

180ML

Výrobce/dovozce: Ivan Suchý, Kurzova 2222/16, Praha 5, IČO: 03646173

Doplňkové parametry

Kategorie: Chilli omáčky
Hmotnost: 0.18 kg
pálivost : 3/5

Vezmi chilli omáčku a dej jídlu názor

Už to nešlo dál skrývat. Laboratoř HazMat Foods roky tajně vyvíjela magmatické omáčky, které přivedou k životu i chuťově bezduché jídlo. Náš úspěch ale přitáhl pozornost Světové protipalové agentury. Teď pracují dnem i nocí, aby nás zastavili.

Není náhoda, že jsi tady. Oba to víme. Jen ty můžeš zachránit jídlo před mdlostí. Naštěstí v tomto neděláš chybná rozhodnutí. Hrajeme o čas, tak jdi a naber si naše palivo. Hned teď. S chladnou hlavou, i když ti v ústech hoří. Spoléháme se na tebe.

Ivan Suchý