8.4.2024 Spustili jsme platbu kartou, rychlým bankovním převodem (mimo FIO), G pay a Apple pay
19.3.2024 Pozor: nová fakturační adresa, adresa pro osobní odběr a nové číslo účtu
16.2.2024 Pracujeme na vylepšení Oříškové Pohotovosti (e-shopu), prosíme o shovívavost, než stihneme vše vyladit :) Díky

Cayenne Caress 275ml

Značka: HazMat Foods
150 Kč
Skladem (1 ks)

Univerzální chilli omáčka, kterou můžeš rozzářit jakékoliv jídlo. Vynikající je jako základ italských receptů, ale neuděláš chybu, ani když k ní zakousneš svou oblíbenou uzeninu nebo v ní smočíš chipsy. Neobsahuje žádné umělé konzervanty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIVERZÁLNÍ CHILLI OMÁČKA Z PAPRIČEK CAYENNE

Cayenne Caress je zeleninová chilli omáčka nižší pálivosti, která je ideální jako základ pro další vaření. Např. spaghetti a pizza si s ní rozumí přímo nadpozemsky. Neztratí se ale ani jako vysoce jakostní náhrada kečupu, takže až se ti nebude chtít vařit, bude s ní i prostý párek chuťové pohlazení.

Protože není nijak brutální, je vhodná i pro civilisty.


JAK S NÍ NAKLÁDAT?

Před použitím pořádně zatřepej s lahvičkou, aby se pálivá omáčka promíchala. Aby ti vydržela co nejdéle, tak ji po otevření skladuj v chladu a temnu, a to maximálně 12 měsíců od data výroby. Taky udržuj závit čistý a nevkládej nic do lahve.

 

SLOŽENÍ OMÁČKY a alergeny tučně:

celer, mrkev, cibule, rajčatový protlak, voda, ocet, sůl, česnek, sušené chilli papričky, koření

Výrobce/dovozce: Ivan Suchý, Kurzova 2222/16, Praha 5, IČO: 03646173

Doplňkové parametry

Kategorie: Chilli omáčky
Hmotnost: 0.3 kg
pálivost: 1/5

Vezmi chilli omáčku a dej jídlu názor

Už to nešlo dál skrývat. Laboratoř HazMat Foods roky tajně vyvíjela magmatické omáčky, které přivedou k životu i chuťově bezduché jídlo. Náš úspěch ale přitáhl pozornost Světové protipalové agentury. Teď pracují dnem i nocí, aby nás zastavili.

Není náhoda, že jsi tady. Oba to víme. Jen ty můžeš zachránit jídlo před mdlostí. Naštěstí v tomto neděláš chybná rozhodnutí. Hrajeme o čas, tak jdi a naber si naše palivo. Hned teď. S chladnou hlavou, i když ti v ústech hoří. Spoléháme se na tebe.

Ivan Suchý