Fume Fugue

Kód: 1332
250 Kč
Vyprodáno

Interní název "Inverze v dědině" napoví, co je obsahem lahvičky. Poctivý, tradiční, farmářský, babiččin selský dým, chilli, povidla, orientální koření. Vezmi si ji, jestli chceš pokrýt celé spektrum grilovacích scénářů. Nás nejvíc baví s trhaným vepřovým, kuřecími křídly nebo mexickými fazolemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fume Fugue je chilli omáčka nižší střední pálivosti, ovanutá výraznou vůní kouře a podtržená orientálním kořením. Když ji s sebou vezmeš na jakoukoliv grilovačku, nikdy nemineš terč. Její kvality potvrzuje i umístění mezi TOP 3 výrobky na jednom z největších středoevropských chilli festivalů - Chillibraní 2023.

Protože obsahuje papričky naga jolokia, pálí spíše hřejivě než ostře. Díky tomu ji snesou i chilli nevyhledávající civilisti.

Přemýšlíš, jak ji využít? Žebírka, klobás, camembert, grilované papriky či jiná zelenina


JAK S NÍ NAKLÁDAT?

Před použitím pořádně zatřepej s lahvičkou, aby se pálivá omáčka promíchala. Po otevření ji skladuj v lednici, udržuj závit čistý a nevkládej nic do lahve.

 

SLOŽENÍ OMÁČKY:

voda, cibule, povidla, ocet, rajčatový protlak, cukr, chilli papričky, koření (alergen: hořčičné semínko), olej, sůl, česnek, konzervant: sorban draselný

 

OBJEM 180ML

Doplňkové parametry

Kategorie: HazMat Foods
pálivost: 2/5